PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689486}

Dorwać Wattsa

Jue Di Tao Wang
5,8 4 081
ocen
5,8 10 1 4081
Dorwać Wattsa
powrót do forum filmu Dorwać Wattsa

Dobre kino z Jackie Chanem, nic wybitnego, ale są fajne ujęcia, humor, przyzwoicie zrobiony film.

ocenił(a) film na 5
sajet1

Cóż - Jackie Chan miał już naprawdę świetne filmy kopane/akcyjniaki i komedie sensacyjne na koncie (jest swoistą ikoną tego typu kina) podobnie jak reżyser Renny Harlin - toż to facet, który nakręcił takie hity jak Die hard 2, Cliffhanger czy Deep blue see - im świetniejszy dorobek, tym większe wymagania wobec twórców - ten filmik "taki se"

RogerVerbalKint

Dziwne te narzekanie,bo porównując do van Damme,Seagala,Cage,czy Willisa,to Jackie nie spadł tak nisko.
A Harlin to też ma w dorobku średnie,a nawet słabe filmy,jak WYŚCIG,czy LEGENDA HERKULESA...

ocenił(a) film na 5
pawelk1504

Cóż - nie twierdzę że Jackie Chan nisko upadł - po prostu oglądałem już z nim lepsze filmy. Co do Harlina - pozostaje dla mnie zagadką, jak facet który potrafił kręcić znakomite kino akcji schodzi do poziomu Uwe Bolla (wspomniana przez Ciebie Legenda Herkulesa)

RogerVerbalKint

Zgadza się i też widziałem z Jackie lepsze filmy,ale w sumie to dostałem dokładnie tego czego oczekiwałem-trochę humoru i trochę sensacji i np. alpaki,czy wykonanie hitu Adele mi to dało.
Cenię go,bo w przeciwieństwie do choćby tych co wymieniłem,bo nie robi widza w bambuko grając w byle szmirze.
A Harlin-oby wszyscy robili choćby takie filmy na poziomie SKIPTRACE,bo kręcą większe kichy..

ocenił(a) film na 8
sajet1

Zgadzam się, dałem z czystym sumieniem 8 bo film ani przez moment nie nudzi, zdjęcia są piękne, a gagi zabawne, dobrze obejrzeć aktora który chyba już jako jedyny gra w filmie, a nie w co drugiej scenie muszę patrzeć na dublera.

ocenił(a) film na 8
sajet1

Do Twojej listy trzeba dodać jeszcze przynajmniej:

1) przeuroczo wykonany numer muzyczno-taneczny przy ognisku na mongolskim stepie. To jest jakiś utwór popularnej zachodniej piosenkarki popowej w dalekowschodnim wykonaniu. Na dodatek był on zgrabnie wmontowany w bieg głównej akcji filmu.

2) Knoxville próbuje alikwotowego śpiewu gardłowego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones