PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464686}

Incydent

San suk si gin
6,9 2 843
oceny
6,9 10 1 2843
Incydent
powrót do forum filmu Incydent

Film za smutny, Chan pokazuję tutaj że umie dobrze grać, ale nic poza tym. SPOILER To że
Chan na końcu umiera jest totalnym nieporozumieniem!!! On po prostu nie morze umrzeć!!!
Nie będę tego filmu dalej komentował. Naciągnięte 6/10

ocenił(a) film na 10
cyborg.vandamme

Ehh mi się ten film podobał jak widzisz w takich filmach nie liczy się naparzanie bo gębach tylko o bardzo świetną grę Chana w tym filmie i muszę cię zaskoczyć bo Jackie nie tylko w tym filmie umiera ale też kilka innych. Mówiąc krótko film jest zarąbisty mimo że Chan się tam nie bije był smutny i o to chodziło bo to dramat a nie film akcji. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
sasaki_filmweb_filmweb

Coś nowego z Jackie Chanem i to coś jest bardzo bardzo dobre co łącznie daje notę 8/10

ocenił(a) film na 9
cyborg.vandamme

jak wiesz aktor musi umieć wcielac sie w każda role, i moim zdanie tym bardziej można docenić Chana że umie zagrac w takim filmie, a nie tylko bitki i łamanie kości

ocenił(a) film na 5
neprosti

Rety...
On się tam nie wcielał! Cały film przełaził z miną mopsa.
Zagrał raz coś innego niż zwykle (chociaż słowo "zagrał" jest nieco na wyrost), a wszyscy nagle zaczynają się rozpływać nad uniwersalnością warsztatu aktorskiego Chana...
Nieporozumienie - rola zdecydowanie nie dla niego, ale zapewne miał spory wpływ na obsadę - w końcu wyłożył kasę na produkcję.

ocenił(a) film na 9
_eMBe_

ja rozumiem ze jak ktoś gra zabawnego mistrza walki to od razu go szufladkując, koniec z końcem moim zdaniem ten film mnie sie podoba i nikt tego nie zmieni, tak wiec nie mam zamiaru sie rozpisywac

ocenił(a) film na 8
neprosti

mi tez film sie podoba, z filmow z chanem jakie ogladalem ten chyba byl najlepszy, dalem 7/10
inne jego filmy jakos nie przypadly mi zabardzo do gustu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones