PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119278}
7,5 43
oceny
7,5 10 1 43
Maai hung paak yan
powrót do forum filmu Maai hung paak yan

Film naprawdę godny polecenia, oczywiście głównie dla wielbicieli kina azjatyckiego...

ocenił(a) film na 6
Voltrex

Faktycznie niezla (mimo iz miejscami glupawa) komedia. Pomysl swietny, z wykonaniem troche gorzej, za to cale mnostwo nawiazan do roznych filmow (nie tylko azjatyckich, ale tez np. "Le Samouraï" czy licznych produkcji Martina Scorsese). Plus genialna scena z poszukiwaniem golebi, by nakrecic ujecie a'la John Woo ;)

ocenił(a) film na 8
Voltrex

Moja ulubiona scena - gdy oglądali pierwszą taśmę razem z paniami. Absurdalnie śmieszna. Jak dla mnie film jest w zasadzie bezbłędny - dużo humoru, czarnej komedii, absurdalnych sytuacji. Do tego fajnie zagrane, fajnie nakręcone, z fajnymi aluzjami do innych filmów. Głupkowatość filmu jest tak niepretensjonalna i "autorefleksyjna", że oglądanie jest samą przyjemnością. 8,5/10

ocenił(a) film na 7
snake1410

Czy mi się wydaje czy 'kujońskie' wdzianko Chuena w scenie spotkania z Bartem jest nawiązaniem do "Dangerous Encounter 1st Kind" ("Don't Play with Fire") Tsui Harka?

ocenił(a) film na 8
hellblazer

Masz napisy moze?

ocenił(a) film na 7
Jaki

Nie, wyhaczyłem kiedyś org. dvd za psie pieniądze ;)

ocenił(a) film na 8
hellblazer

Nigdzie tego nie maja bylem i szukalem juz chyba wszedzie . Zazdroszcze

użytkownik usunięty
Voltrex

świetna komedia i dajesz tylko 7...? dla mnie była tak "zabawna", że ledwo zwieracze utrzymałem, zatem daję mocne 1...
ale bez obrazy, kwestia gustu :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones