PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=839125}

The Climbers

Pan Deng Zhe
4,8 106
ocen
4,8 10 1 106
Pan Deng Zhe
powrót do forum filmu Pan Deng Zhe

tandeta, fatalne efekty specjalne, gra aktorów, wszystko sztuczne . jak za takie pieniądze to dramat. odradzam.

Marek84

gdzie to obejrzec mozna ?

ocenił(a) film na 6
Marek84

Dla mnie to był całkiem dobry film z dobrymi efektami specjalnymi. Nawet w pewnym momencie poleciała mi łezka, w sumie Chińczycy często płaczą w swoich produkcjach i nieraz się to udziela. Ogólnie w każdej płaszczyźnie góry i lawiny całkiem dobrze pokazane oraz sporo akcji kaskaderskich które na pewno nie były łatwe do zrobienia.  Każdy kto lubi góry powinien ten film na pewno zobaczyć. Jeżeli obejrzałeś cały ten film to powiedz mi jaki Twoim zdaniem jest najgorszy efekt specjalny w tym filmie to na pewno będę o nim wiedział bo całkiem dobrze go zapamiętałem.  Chińczycy mają trochę inny sposób do wyrażania emocji ale na pewno nie nazwał bym tego tandetą. Jedyne co mógłbym nazwać w ich filmach kiczem to nieraz zbyt wielka podnieta komunizmem ale oni tak niestety maja więc na takie klimaty po prostu trzeba brać poprawki i tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones