PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112171}

Policyjna opowieść 2

Ging chaat goo si juk jaap
7,2 5 125
ocen
7,2 10 1 5125
Policyjna opowieść 2
powrót do forum filmu Policyjna opowieść 2

Film lepszy niż jedynka, ciekawszy, fabuła nie jest tak oklepana, lepiej rozplanowane sceny i lepsza choreografia walk. Muzyka bardzo dobra, aktorstwo także. Mniej humoru, idzie na plus, w poprzedniku stanowczo za dużo go było. Sprawna reżyseria. Policyjna Opowieść to taka Hong - Końska Szklana Pułapka :D.

Goro_Gondo

zdecydowanie lepszy, smiem watpić, to czy kogos ciekawi to rzecz subiektywna, co z tego że mniej oklepana fabuła jak mniej wciąga, a wątek starych porachunków z 1 niepotrzebny, bo nic nie wnosi tylko mnie zawiódł, "lepiej rozplanowane sceny" - opisz co przez to rozumiesz, a co do scen walki to chyba kpisz, w 1 Jackie w najwyższej formie a finał niesamowity, a tu marne walki finałowe kilka ciosów i bombiarze wypadają przez okna albo spadają ze schodów i tyle z nimi walki to ma byc lepsza choreografia?, co do humoru to racja, w 1 szczególnie razi podstawiony zamachowiec i jego dźgnięcia nożem, tu brak tego typu "taniego" humoru

ocenił(a) film na 8
McLlovin

W jedynce więcej było tych przewrotek i kopaniny, tutaj jest kaskaderka na wyższym poziomie (sceny z autobusem itd) i są lepiej sfilmowane. Na pewno były trudniejsze do wykonania i nakręcenia. Co do finału masz trochę racji.

Goro_Gondo

"tutaj jest kaskaderka na wyższym poziomie" ty w ogóle wiesz co piszesz, wiesz ile Jackie poświęcił w 1, prawie został sparaliżowany, miał zmiazdżone kręgi, uszkodzona miednicę, po jednej ze scen nie mógł oddychac i musiał być hospitalizowana, a ty piszesz, że w 2 były trudniejsze sceny?

ocenił(a) film na 8
McLlovin

A odpieprz się. Wiem, doskonale wiem. Ale tam były wypadki, a przy dwójce to nie? Przy scenie ze szkłem pocięty busem, potem rozcięta głowa itd. Sceny w dwójce lepiej wyglądają i na 100% były trudniejsze. A ty chyba nie wiesz co piszesz, bo sadzisz się od samego początu o byle co.

ocenił(a) film na 8
Goro_Gondo

Przy scenie z autobusem pocięty szkłem* - tak miało być. Żebyś znowu się nie czepiał.

Goro_Gondo

po pierwszej części Jackie mógł już nigdy nie stanąc na nogi
po dwójce wstrząs mózgu i trwałe okaleczenie głowy mu groziło

zastanów się co bardziej zagrażało życiu i zdrowiu


"Sceny w dwójce lepiej wyglądają i na 100% były trudniejsze" to wymień te sceny, a sadzę się bo pieprzysz głupoty

ocenił(a) film na 8
McLlovin

Kto pieprzy, to pieprzy...
Ilość wypadków nie świadczy o poziomie trudności ;)
Chodzi mi o scenie przeskoku z autobus, na autobus, przeskoczenie przez reklamy i wskoczenie w szybę. To na pewno było trudniejsze niż pojedynki w jedynce ;). Tam jest za to scena z tą rurką, po której zjeżdża.
A lepsze walki? Obejrzyj potyczkę w parku - coś niesmowitego, tyle przeciwników, taka perfekcja i choreografia.

Goro_Gondo

"Chodzi mi o scenie przeskoku z autobus, na autobus, przeskoczenie przez reklamy i wskoczenie w szybę." miałeś podać sceny a nie jedną scenę, no gdzie te super trudne sceny jakich podobno pełno

potyczka w parku - jedna dobra walka
a w jedynce nie licząc niesamowitego finału, mamy scenę w nocy przy samochodach, walka podczas odbijania dziewczyny

wszystko co piszesz to pojedyncze sceny z 2, za to w 1 było tego mnóstwo
pieprzysz dalej czy masz dość :)

ocenił(a) film na 8
McLlovin

Może i było, ale na pewno nie na taką skalę. W jedynce jeszcze początek i scena z autobusem (i finał), a w dwójce więcej tych numerów było, musiałbym jeszcze raz obejrzeć, żeby wszystkie wyłapać, ale było jeszcze coś.

Goro_Gondo

to obejrzyj obie części jeszce raz to może zauważysz jak bardzo sie mylisz, ja jestem świeżo po seansie więc mam przewagę

ocenił(a) film na 8
McLlovin

Jak sobie przypomnę dwójkę, to napiszę tutaj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones