PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=91293}

Siedem pięści

Quan jing
6,6 1 296
ocen
6,6 10 1 1296
Siedem pięści
powrót do forum filmu Siedem pięści

Film robi się naprawdę fajny po około 45 minutach. Jest mnóstwo pojedynków i ciekawych stylów. Nie podobał mi się motyw z duchami. Typowy film z Jackie Chanem z tamtych lat.

ocenił(a) film na 6
bennyhillshow

Pierwsza połowa filmu postawiła na komizm.

ocenił(a) film na 8
karoman4

Kasiu to bardzo dobry film
Filmy z Jackiem już takie są śmieszno poważne

ocenił(a) film na 6
giovanni50

Ja nie twierdzę, że to źle. Właśnie za to lubię filmy Chana. Idealnie łączy akcję z humorem.

ocenił(a) film na 6
bennyhillshow

Zgadzam się z autorem, że pierwsza połowa wyraźnie słabsza od drugiej. Lubię filmy z Jackie Chanem, ale tutaj humor był dość infantylny, i było go miejscami za dużo. Motyw z duchami - mocno średni. Mam wrażenie, że mógł być lepiej wykorzystany, sporo mało śmiesznych, jak dla mnie scen. Nie specjalnie wiadomo skąd i po co te duchy, chociaż z konstrukcji filmu wynika, że są substytutem "starego mistrza - nauczyciela". Jak dla mnie można by coś tam więcej przemycić na ich temat. Z drugiej strony może dla adresatów filmu z Dalekiego Wschodu, takie wytłumaczenia byłby po prostu zbędne. Film wyraźnie nabiera tępa od połowy. Od tego momentu ogląda się go naprawdę przyjemnie. Fabuła trochę siadła, kosztem efektownych pojedynków. Samo zakończenie jakieś takiego urwane i trochę "słabiutkie", choć pewnie miało być zabawne. Raczej nie jest to film do którego się wraca, ale też jego obejrzenie nie jest stratą czasu. Także 6/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones