PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786829}

Tajemnica pieczęci smoka

Tayna pechati drakona
5,6 1 753
oceny
5,6 10 1 1753
Tajemnica pieczęci smoka
powrót do forum filmu Tajemnica pieczęci smoka

W jakim języku oryginalnie jest ten film? Rosyjskim czy chińskim? Czy może jeszcze jakimś innym?

piepsi

Angielskim jeszcze... Na IMDB podane jest tam chinski/ruski/angielski, podejrzewam, że angielski to dubbing, a tak to w 2 językach.

WujekChu1ek

No właśnie problem polega na tym, że widziałem fragmenty i po chińsku, i po rosyjsku i jak dla mnie to w obu przypadkach wygląda to jak dubbing (nienaturalny głos, nie zgrywa się z ruchem ust). I nie wyglądało też na to, żeby mówili po angielsku. Dziwne.

piepsi

Jak zobaczę film to się odezwę...

ocenił(a) film na 6
piepsi

Zgadza się, w każdym przypadku będzie dubbing, nie ma tu nic dziwnego, tak się robi tego typu filmy.

piepsi

Ja oglądałem z lektorem angielskim.

piepsi

Na łączach pojawiła się dobra kopia z lektorem PL.

ocenił(a) film na 4
piepsi

Tutaj jest coś nieźle nakombinowane. Ja miałem wersję angielską, ale widać było, że nawet dubbingowani byli anglojęzyczni aktorzy, bo lip sync leży i kwiczy. Co więcej to co do kilku aktorów nie mam pewności czy aby na pewno to ich głosy.

ocenił(a) film na 5
_illusion_

Może nagrane głosy były kiepskiej jakości i nagrali je ponownie w studio

ocenił(a) film na 4
Gregorius_s

To normalna praktyka wszędzie oprócz polskich produkcji :) Ewidentnie coś jest tu nie tak.

ocenił(a) film na 6
piepsi

Generalnie film jest anglojęzyczny. Rosyjscy aktorzy mówią po angielsku, ale (pewnie ze względu na akcent) mają podłożony ang. dubbing. Chińskie trojaczki mówią po chińsku +ang. dub. Wydaje mi się, że wszyscy chińscy aktorzy mówią po chińsku oprócz J. Chana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones