PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124923}
5,9 23
oceny
5,9 10 1 23

Tang ran ke
powrót do forum filmu Tang ran ke

treść filmu banalna: dwóch świetnie bijących się braci szuka swojego wuja. Wdają się w bijatykę w barze i spostrzega ich przydupas jakiegoś gangstera. Przydupas zabiera ich do bossa, a ten przyjmuje ich do swojej świty. W międzyczasie okazuje się, że ich wujem jest największy wróg bossa. No i zaczyna się rzeźnia...

idealny film do zabawy w "Gdzie Jest Jackie??" - bo Chana jest w filmie dużo, ale trzeba mieć oczy szeroko otwarte, no i niezły refleks też się przydaje :)

- zabawę zaczynamy od drugiej minuty. Nawet niewprawne oko od razu wypatrzy Chana siedzącego na krześle, a gdy zaczyna się bójka to on właśnie wstaje od stołu jako ostatni, potem kopie krzesło. W samej bójce jest spory chaos, ale pod jej koniec mamy zbliżenie jak Jackie jedzie brzuchem po podłodze i uderza w ścianę.
- ok. 14 minuta - w dynamicznej walce nad stawem Jackie jest ubrany w pomarańczową rozpinaną koszulę z zielonymi lampasami. Powodzenia :)
- ok. 22 minuta - Jackie podtapia jednego z wrogów bossa. Nie ma koszulki, ale ma łańcuszek na szyi. :)
- ok. 39 minuta - Jackie jako drugi przelatuje obok siedzącego przy stole faceta. Gdy się podnosi z podłogi, facet podstawia mu nogę...
- od ok. 59 minuty - Jackie wysiada jako pierwszy z samochodu. Jest ubrany na jasno, ale wyróżniają go z tłumu czerwone trójkątne wszywki w dolnej części dzwonów. Powodzenia. (podpowiem, że w tej scenie najwięcej go widać od ok. 1h06min.).

więcej go nie wypatrzyłam. A Wy?? ;P

ocenił(a) film na 3
hyazinthe666

Dobry masz wzrok, ja wymiękłam z lekka :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones