PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125068}

Wąż i cień orła

She xing diao shou
7,5 2 614
ocen
7,5 10 1 2614
Wąż i cień orła
powrót do forum filmu Wąż i cień orła

Pamiętam gdy kilka lat temu oglądałem w telewizji 'Wąż w cieniu orła' (polsat) puszczano wersję nieocenzurowaną gdzie była pokazana w całości walka kota z wężem... dziś praktycznie nigdzie (DVD czy TV) nie jest dostępna wersja z tą sceną bez cenzury, a szkoda... gdyż dokładnie pokazywała nam od kogo Jackie nauczył się nowego stylu walki.
Może ktoś ma namiar na wersję nieocenzurowaną, bardzo chciałbym zobaczyć tę scenę raz jeszcze?
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Mani3k

http://www.youtube.com/watch?v=tosW9Dcrt-4

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Schizofrenik_XXI_wieku

To tylko internet. Żaden chinol Cię nie przeczyta więc bulwersuj się w kulturalny sposób kolego ;) Ale komentarz celny. Ze względu na to wystawiłem za film 9pkt a nie 10 mimo że jest jednym z moich "najulubieńsiejszych" :)

ocenił(a) film na 8
JustynOryg

Żaden tam celny komentarz, tylko chybiony. Jeśli już jakieś zwierzę zostało pokrzywdzone, to kobra, pozbawiona wcześniej zębów jadowych, którą producenci filmu zakupili od Hindusów. Chan wspominał o tym w jednym z wywiadów, jak mi się uda znaleźć linka, wstawię. Zresztą popatrzcie na zakrwawiony pysk kobry, w prawdziwej walce kotek nie miałby szans.

Krytykant

To sobie obejrzyj walki kotów z tego typu wężami, to się zdziwisz jaki mają czas reakcji. Koty. Nie kobry.

ocenił(a) film na 6
Krytykant

Uff, odetchnęłam z ulgą. Strasznie się bałam o tego kota

ocenił(a) film na 7
Mani3k

Fajne sceny walki, szkoda że teraz już takich nie ma. Aż 5 różnych stylów wushu jest w tym filmie: wąż, szpon orła, tygrys, smok i modliszka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones