PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124939}

Więzień

Huo shao dao
6,8 626
ocen
6,8 10 1 626
Więzień
powrót do forum filmu Więzień

Kopana produkcja kiedyś się podobało teraz pewnie by się zasnęło???

Michal1992

Taka dobra obsada a trochę wij nudą.

ocenił(a) film na 8
Michal1992

Akurat ten film to nie kopanina ;). Pierwszorzędny dramat z dużo ilością akcji. Ja mam do tej pory wydanie VHS.

ocenił(a) film na 8
Goro_Gondo

Dokładnie, jest to dramat sensacyjny, żadna tam kopanina. Też miałem oryginał na VHS , i zajmował czołowe miejsce na półce. Szkoda że przyszło wszystkie kasety wyrzucić bo dzisiejsze wersje tłumaczeń filmów z Jackiem bywają tragiczne. (Atomowe Uderzenie :)

ocenił(a) film na 9
Michal1992

dużo wątków i to chyba jedyny fil w którym Jackie ginie

ocenił(a) film na 9
cedro11

film

ocenił(a) film na 8
cedro11

Nie jedyny. Z nowych znany hit : Mały Wielki Wojownik.
Nie licząc wielu staroci gdzie grał role nie główne, często negatywne, czasami tylko statystyczne (np. Wejście Smoka)

ocenił(a) film na 9
GodAs

no to był początek jak był kaskaderem a Pan Jackie Chan zawsze na props 84 rocznik to pisze

ocenił(a) film na 7
cedro11

oj, nie. Zginął np. w "Nowej Wściekłej Pięści" gdzie grał pierwszoplanową postać. No i w kultowej "Ręce Śmierci" (ważna drugoplanowa rola). Ginie też - o ile dobrze pamiętam - w kiepściutkim "Killer Meteor" ( Feng yu shuang liu xing). No, rzeczywiście, w latach '70ątych reżyserzy uśmiercali go chętniej... teraz to obowiązkowo Chan musi miećć happy end. (więc zakończenie "Małego Wielkiego Wojownika" zaskoczyło mnie więc niebotycznie) :)

ocenił(a) film na 8
hyazinthe666

Jeszcze wśród nowszych "Incydent", tuż przed "Małym Wielkim...".

ocenił(a) film na 7
GodAs

no właśnie. Zapomniałam o nim wspomnieć... :)

ocenił(a) film na 9
hyazinthe666

jak masz namiary na te wcześniejsze filmy to było by super a i mam pytanie do wszystkich czy nie wiecie gdzie mogę oglądnąć film WIĘZIEŃ https://www.youtube.com/watch?v=xEzNaEmuOWE ale z lektorem bo na youtube jest bez tłumaczenia

ocenił(a) film na 7
cedro11

na chom_iku jest dużo filmów, ale tam trzeba wykupić transfer. A "Nową Wściekłą Pięść" czasami puszcza kanał Stopklatka. :)

ocenił(a) film na 9
hyazinthe666

nie mam za dużo pieniędzy dlatego lepiej darmowe stronki jakieś z tym filmem

ocenił(a) film na 8
cedro11

jeżeli pytanie jeszcze aktualne ... :) to mozna obejrzeć na cda z dubbingiem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones