PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32714}

Wojownicy krainy Zu

Shu shan zheng zhuan
5,6 471
ocen
5,6 10 1 471
Wojownicy krainy Zu
powrót do forum filmu Wojownicy krainy Zu

Genialny film

użytkownik usunięty

Niedawno obejrzalem ten film i uwazam ze jest to najlepsze kino jakie kiedykolwiek powstalo.Kino azjatyckie przewyzsza Hoolywod'zkie o 1000 lat.Co do filmu jest on poprostu piekny,barwy ktore zbogacaja film przewyzszaja kolorem od tych nie dawno w pokazanym kolejnym filmie kina azjatyckiego "HERO" uwazanym za najlepszy film w dorobku Jet'a Li. Nie powiem jest to najlepsze kino jakie dane jest nam ogladac,szkoda tylko,że my polacy jestemy do niego tacy sceptyczni.Mam nadzieje i gleboko wierze że to sie zmieni.Pozdrawiam i zachecam do ogladanie kina azjatyckiego!!!

mi to mowisz
ja kocham kino azjatyckie
do niedawna ogladalem wszystkie (nawet jak lecialy drugi raz) filmy na tv4 w niedz wieczor
a najbardziej osadzone w poprzednich wiekach (nawet bardzo lubie china ghost story)
koreanskie filmy tez sa fajne ogladalem na arirang byly z dwa naprawde super filmy
pozatym jestem sinologomaniakiem ;)

ocenił(a) film na 3

zgadzam sie, ze kino azjatyckie jest swietne, ale ten film to totalna porazka - banalna fabula, widowiskowosc oparta tylko na efektach, aktorstwo, sredniawe (moze to moje wrazenie stworzone przez banalne teksty, gdyz nic blyskotliwego w tym filmie zadna postac nie powiedziala), no i to "karate" zupelnie nie pasuje, gdyz sztuk walk (konkretniej kung-fu, a nie karate) mamy tutaj cale 2 minuty, a reszta to pokazy w stylu power rangers

nie polecam filmu - co najwyzej osobom maks do 15 roku zycia. nie chce tu nikogo obrazic, po prostu ten film wydaje sie byc stworzony dla dzieci - blyski, magiczne gadzety, mala spojnosc, chaos, prawie sama sieka bez konkretnych wyjasnien "gdzie, jak po co i dlaczego".

ocenił(a) film na 3
rafkulak

Nic dodać nic ująć.

ocenił(a) film na 5

Wystawiasz 3/10 i zachęcasz do kina azjatyckiego, gdzie tu logika?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones