PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=394018}

Zakazane królestwo

The Forbidden Kingdom
6,9 21 326
ocen
6,9 10 1 21326
Zakazane królestwo
powrót do forum filmu Zakazane królestwo

Jet Vs Jackie

ocenił(a) film na 7

A ja bym chciał obejrzeć ich walkę bez efektów specjalnych. Chociażby w Expendables 3. Ten film jest dobry, przyjemnie się go ogląda, ale jeśli ktoś liczył na jakieś niesamowite starcie Jeta Li z Jackie Chanem to niech wie, że jest ona zepsuta masą efektów takich jak tradycyjne, chińskie, "skakanie".

Jaką ich walkę bym sobie życzył? Ano taką, że obaj walczyliby w swoim stylu. Chan wykorzystywałby otoczenie; naczynia, miotły, drzwiczki, narty, itp., a Jet starałby się go dorwać.

ocenił(a) film na 10
Dentarg

Jet nie potrzebuje pomocy np. naczyń czy czegoś tam. On sam jest bronią.

ocenił(a) film na 7
karcia6666

Jet ma inny, "ekranowy" styl walki niż Jackie. Ich starcie powinno być zupełnie inne niż w tym filmie. Naprawdę chciałbym zobaczyć jak Chan osłania się różnymi przedmiotami podczas gdy Li używałby tylko własnych nóg i rąk. Rzecz jasna powinno zakończyć się remisem by nie urazić fanów żadnego z nich ;)

Karolino, zauważyłem, że w swoich postach wręcz wielbisz Jeta Li. Też jestem jego fanem, ale wiadomo, nie wolno przesadzać. Poza tym trzeba być obiektywnym ;p. Sam Jet o sobie mówi, że wielu ludzi potrafi to co on. Mówił też, że nie dałby rady Bruce'owi Lee gdyby kiedykolwiek doszło do ich walki. Jako iż jesteś jego fanką to polecę Ci wywiad z Li:
http://www.menshealth.pl/sprawy/Jet-Li-madrosc-wojownika-3895.html
Sporo nam mówi o swoim podejściu do życia. Poza kamerami wydaje się być bardzo sympatycznym gościem.

ocenił(a) film na 10
Dentarg

No jestem jego fanką ale bez przesady, lubię również Stathama , Stallone itd. Ale najbardzie Jeta Li bo zaimponował mi swoim stylem walki.

ocenił(a) film na 7
karcia6666

Mnie tylko dziwi że ci dwaj skrzyżowali pięści tak późno przecież filmy z tymi całymi karatekami byłyby niezwykle widowiskowe i pewnie dochodowe mam nadzieję że jeszcze kiedyś staną na przeciw siebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones