PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104604}

Zbroja Boga

Long xiong hu di
7,0 4 040
ocen
7,0 10 1 4040
Zbroja Boga
powrót do forum filmu Zbroja Boga

Miazga

ocenił(a) film na 10

Ten film obejrzałem już chyba setny raz i za każdym razem gdy go oglądam jest on po prostu wspaniały. Dużo akcji, humoru, nieziemski klimat, stara, dobra, zapomniana muzyka i dynamiczne pościgi - no nie sposób się nudzić. Bijatyki to prawdziwa rzeźnia, nie zliczę ile tu się nawalają. Rozwaliła mnie scena, gdy Jackie babce zasadził kopa w dupę, a ona poleciała o 360 stopni i uderzyła o glebę. Fabuła jest, ale to jest nieistotne, ubaw oglądając ten film jest nieziemski. Dziś właśnie odświeżyłem sobie tą produkcję po kilkuletniej, jeśli nie kilkunastoletniej przerwie, ale jeszcze lepszym filmem jest druga część - dla mnie kult absolutny. Daję 10/10 ze względu na ogromny sentyment i nie tylko.

Na koniec mam pytanie: czy jest jeszcze inna wersja filmu oprócz tej zdubbingowanej po angielsku?

użytkownik usunięty
Hubert7671

na umierającym showmaxie - z lektorem

Hubert7671

Są pewne filmy do których wraca się z łezką w oki :)

ocenił(a) film na 2
Hubert7671

Oj chyba nostalgia przesłoniła ci rzeczywistość. Zabrałem się za ten film jako fan Chana i zachęcony opiniami, wręcz kupiłem go sobie na blu ray, oglądam a tu co? No nic. Fabuła to jakaś bzdura udająca ejtisowe akcyjniaki, nieśmieszne komedyjki oraz kino nowej przygody tyle że bez polotu i trochę tak jakby to pisał 8-latek. Realizacyjnie i aktorsko fatalnie. Liczyłem na kapitalne sceny walk, a tu prawie nic się nie dzieje. Piszesz o rzeźni, że nie zliczysz ile się nawalają. Czy ty piszesz o tym samym filmie? Przecież tu jest raptem jedna scena pościgu samochodowego bliżej środka filmu, a bijatyka pojawia się praktycznie tylko w finale i jak na standardy Chana jest szalenie krótka i nijaka. WTF? To jeden z najgorszych filmów Chana i jeden z gorszych jakie w ogóle widziałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones