PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104604}

Zbroja Boga

Long xiong hu di
7,0 4 040
ocen
7,0 10 1 4040
Zbroja Boga
powrót do forum filmu Zbroja Boga

Nie wiem czy wiecie?

ocenił(a) film na 9

Ale w tym filmie Jackie doznal bardzo ciezkiego urazu glowy. Mianowicie w tej scenie na poczatku w ktorej przeskakuje z muru na drzewo. Podczas krecenia drzewo peklo a Jackie runa na ziemie z dobrych paru metrow.

A tak poza tym to kiedys w jakiesj kolorowej gazecie byly wipisane wszystkie kontuzje Chana. Po przeczytaniu artykuly az trudno bylo uwierzyc ze Jackie jeszcze zyje. Najbardziej wyczesana kontuzja to uraz kregoslupa. Jackie zostal potracony przez helikopter w momencie gdy stal na rozpedzonym pociagu. To sie nazywa poswiecenie, szacun dla mistrza.

ocenił(a) film na 6
32ywis

Prawda. Przez większość swojej kariery sam wykonywał wszystkie sceny kaskaderskie. Szacunek dla niego.

ocenił(a) film na 8
Kung_Fu_Master

szacunek rzecz jasna.W każdym filmie robi sobie jakąś krzywde..

ocenił(a) film na 8
32ywis

Dokładnie tak. Pamiętam, że na końcu mojej wersji na kasacie VHS był 'skrótony' materiał o tym wypadku. Poza tym szacunek za poświęcenie dla Jackiego :)

32ywis

Heh, dlatego żadna firma ubezpieczeniowa nie chce go ubezpieczyć :)
Mistrz

32ywis

a czy to nie było tak jak tu mówią:
http://www.randomhouse.com/features/iamjackiechan/excerpt_aches.html

że po prostu nie do końca trafił i nie chwycił się gałęzi czy czego tam.

Filmu nie widziałem, wiec nie wiem jak dokladnie to wyglądało...

matix87

Trafił w drzewo, jednak złapał gałąź, która się złamała i wtedy zleciał, uderzając się głową o kamienie na ziemi. Widać to na fragmencie filmu, w którym aktor opowiada o swoich przygodach: http://youtu.be/QVbLZFFoJdk?t=2m43s
Fonia po angielsku, nie ma polskich napisów.

32ywis

Helikopter przypieprzył w niego w filmie "Policyjna opowieść 3 Superglina"

ocenił(a) film na 8
32ywis

Jackie Chan to niesamowity człowiek
Zaskoczyłeś mnie gdy o tym napisałeś
Zbroja boga należy do moich ulubionych filmów z tym gościem
Ale o tym nie słyszałem
Dużo osób wymieniło tu jak chan się poświęca dla (sztuki w sumie)
Kiedyś wyczytałem w jakiejś gazecie że zamierza pójść na emeryturę
Kilka miesięcy później zobaczyłem zwiastun do nowego filmu a nieco później następny myślę że facet już nie traktuje tego co robi jak pracę lecz lecz hobby i to jest piękne :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones