Buster Keaton

Joseph Frank Keaton VI

8,5
1 832 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Buster Keaton

Tak mała liczba głosów!? A ja myślałam, że znajdę Bustera Keatona widniejącego na wysokiej pozycji w TOP 100 - podobnie z Haroldem Lloydem czy D.W.Griffith'em, a tu co?

użytkownik usunięty
malachita

dokładnie... i jak najbardziej zasłużył sobie na miejsce w czołówce, wg mnie bardziej niż niektóre wymienione tam nazwiska....

Cóż się dziwić, gdy telewizja polska nie raczy odświeżyć zakurzonego dorobku największych wynalazców kina czy wykopać jakiejś ciekawej pozycji ery migoczących cieni ze zbiorów Filmoteki Narodowej? O ile się orientuję tylko TVPKultura czyni jakieś kroki ku temu, ale czy każdy może sobie na nią pozwolić..? Myślę, że stacje przekonane są co do tego, że emisja niemego filmu nie spotka się ze zbyt dużym zainteresowaniem widzów, a przez co nie przyniesie zadowalających zysków. Dlatego np.: TVP2 potraktowała niegdyś 'Charlie Chaplin Festival' jako najlepszego kandydata do upchnięcia na półce najgorszego czasu antenowego, wyświetlając go w środku tygodnia - raz o 9:00 rano, raz niemal o północy..

kandyzowany

tyle o tej "misji telewizji publiczne" prawda? Ja myślę, że gdyby wyświetlili to o jakiejś przyzwoitej godzinie, to ludzie by i tak oglądali. Części z nich nie interesuje co miga w TV, byle tylko jakiś film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones