Harold LloydI

Harold Clayton Lloyd

8,1
351 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Harold Lloyd

Jak w tytule. Ja słysząłem, że najlepszy "Jeszcze wyżej". A inne?

użytkownik usunięty
krysiron

"Jeszcze wyżej" obejrzę w najbliższym czasie, a do tej pory widziałem "Braciszka" (6/10). Pozytywny film z taką jedną świetną sceną, kiedy kobieta odchodzi i zaczyna niknąć za pagórkiem. Mężczyzna, żeby rozkoszować się jej widokiem, wdrapuje się coraz wyżej na drzewo, chwilę patrzy na panią, kobieta znowu znika, więc wchodzi jeszcze wyżej. Pozytywnie zakręcony film. Poza tym, jeśli lubisz taki humor, to kolejny wybór powinien paść na "Speedy". Słyszałem o nim trochę dobrego, jak mi podejdzie "Jeszcze wyżej", to se dodam ten film do oczekiwanych.

Ja jeszcze nic nie widziałem. A wiesz, który film był wyświetlany na budynku w "Cinema Paradiso"? To w dużej mierze ta scena mnie zachęciła do Lloyda.

użytkownik usunięty
krysiron

Niestety nie pomogę ci. Wątpię, żebym zwracał na to uwagę (samą scenę pamiętam, ale nie taki detal jak film, który wyświetlany był na ścianie). Zresztą "Cinema Paradiso" oglądałem w 2007 roku, jeszcze wtedy nie wiedziałem o istnieniu Lloyda, więc nie rzucił mi się w oczy :)

krysiron

Zacznij od "Wnusia", albo "Braciszka", to są dwa moje ulubione :)

krysiron

Shy Girl

krysiron

1. From Hand to Mouth - 7/10
2. Ask Father - 7/10
3. Jeszcze wyżej - 6/10
4. Braciszek - 6/10
5. Speedy - 4/10
6. Never Weaken - 4/10


Jeszcze "For Heaven's Sake" i Shy Girl" obejrzę na pewno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones