Jackie ChanI

Kong-sang Chan

8,2
22 087 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jackie Chan

świetny aktor

użytkownik usunięty

Jackie Chan jest jednym z najlepszych aktorów.Najbardziej lubię takie filmy jak Kim Jestem,Przyjemniaczek,Godziny Szczytu 1,2,3.

Kpisz?

_ENKI_

Nie prowokuj. Ciekawa jestem czy oglądałeś/aś jakikolwiek film z Chanem, przed napisaniem swojej mało elokwentnej wypowiedzi.

Mme_Malice

Nie prowokuje, ogładałem kilka, kilka innych nie dałem rady obejrzeć do końca bo to straszne kaszany. W każdym filmie praktycznie taki sam wyraz twarzy, żaden z niego aktor. Świetny kaskader i specjalista od sztuk walki ale nie aktor.

użytkownik usunięty
Mme_Malice

Dzięki za obronę,my należymy do osób,które cenią dobrych aktorów,poza tym Ja oprócz Jackiego lubię też wielu innych aktorów.A że gościu nie lubi to jego sprawa.

użytkownik usunięty
_ENKI_

Gościu ja wcale nie kpię taka jest moja opinia.Ja razem z bratem i ojcem bardzo lubimy tego aktora,za jego role kaskaderskie i humor.Takie jest moje zdanie i tego nie zmienię.

Aktora... he he he

_ENKI_

To nie aktor, to kaskader i mistrz sztuk walki

_ENKI_

Mylisz się to aktor, który zna sztuki walki. A tak w ogóle, to oczywiście uważam iż każdy ma inny gust i szanujęto. Sądzę jednak, iż 'komentarze' w stylu 'kpisz?', ,aktora..hehe' czy powyższy są niepotrzebne. Dlatego skoro nie podoba ci się gra Chana i nie masz do napisania żadnego wartościowego komentarza, to twoja obecność na owym forum jest zbędna. Pozdrawiam.

Mme_Malice

Popieram Mme_Malice. Pisz jeśli naprawdę chcesz coś ciekawgego powiedzieć, jeśli go nie lubisz to wogóle nie wchódź.

_ENKI_

a co może ty jesteś lepszym aktorem niż on
to co on robi i jakie on filmy robi to pełen szacun
nawet w połowie mu nie dorastasz

_ENKI_

jak ci się nie podoba to się nie wypowiadaj na jego temat skoro się nie znasz

jackiedan

To forum służy do wyrażania swojej opinii i będę pisał to co uznaję za słuszne i nikt mi nie będzie dyktował co mam pisać, a co nie. Ja nie jestem aktorem, nie mam do tego zdolności, dlatego się za to nie biorę i uważam, że ci którzy nie mają talentu również nie powinni się za to brać. Napisałeś: "nawet w połowie mu nie dorastasz". Czy ja napisałem, że jestem lepszym od niego kaskaderem czy aktorem? Nie, więc Twoja wypowiedź jest nie na temat, na dodatek jest żałosna.

_ENKI_

Jakaś argumentacja? Samo zdanie "to nie aktor" dla forumowiczów nic nie znaczy. Znaczy tylko w Twoim mniemaniu.

_ENKI_

Jackie grywał w dramatach, komediach a nawet w romansach, nie tylko w filmach akcji i w każdym gatunku radził sobie świetnie, więc stwierdzenie że żaden z niego aktor ma raczej słabe poparcie z twojej strony. Tym bardziej że oglądałeś tylko kilka jego filmów, zapewne 3 albo 4, a ma on ich na koncie ponad 100. Wiadomo że były to i lepsze produkcje i gorsze. Więc żeby ocenić jego aktorstwo czy jest złe czy dobre, trzeba bardziej prześledzić jego karierę aktorską. Zauważył byś też pewnie wtedy że nie gra jedną miną.

Chyba sobie żartujesz....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones