Jackie ChanI

Kong-sang Chan

8,2
22 068 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jackie Chan

Moim zdaniem nie ma i nie bedzie drugiego takiego aktora jak pan J.C Uwielbiam jego filmy i zawsze podziwiam jego sceny kaskaderskie jak i te z walk (jest niesamowity) Ten facet Wymiata:D:D i jestem jego wiernym fanem ... buahahah :)

skibson

Cieszę się gdy czytam takie teksty pod adresem Jackiego bo wiem, że nie jestem sam :P

KaeM_4

Niech spada Jet Li i jego choreografia... Jackie miał zayebiste poczucie humoru i niesamowite poświęcenia......... o wybitych zębach i połamanych kościach na planie nie wspomnię...

skibson

mało kto decyduje się ryzykować własne życie (7 x wstrząs mózgu z utratą przytomności , liczne złamania itp) tylko po to aby film był idealny
Pewno wiecie że w First Strike grał kawałek ze złamaną nogą????
pozdrawiam

Usagi

Pozwolę sobie zamieścić tu krótką listę tych uszkodzeń:

GŁOWA- wstrząs mózgu podczas kręcenia Armour of God; liczne uszkodzenia głowy; uderzony w nią stracił przytomność na dłuższy czas robiąc za kaskadera w Hand of Death...
USZY: Po upadku w Armour of God niedosłyszy na jedno ucho
OCZY: W Drunken Master uszkodził łuk brwiowy i prawie stracił oko;
NOS: trzykrotnie złamany w: Young Master, Project A i Mr.Nice Guy
POLICZEK: podczas kręcenia Supercop'a "przemieściła mu się" kość policzkowa;
ZĘBY: Hwang Jang Lee wykopał mu zęba "przypadkowo" w Snake in Eagle's Shadow;
PODBRÓDEK: uszkodzony podczas Dragon Lord;
GARDŁO: kręcąc The Young Master prawie się udusił, po uszkodzeniu gardła;
SZYJA: uszkodzona wielokrotnie; NAjgorzej podczas nieudanego upadku z zegara-wieży w Project A i po nieudanym "fikołku" w Mr.Nice Guy;
BARK: przemieszczony w City Hunter;
RĘKA: uszkodzona wraz z paliczkami palców w City Hunter;
RAMIĘ: podczas kręcenia jednej ze scen walk w Snake in Eagle's Shadow zostało cięte mieczem, który "powinien być" atrapą; krew była wszędzie, a Jacek padł na ziemię nieprzytomny krzycząc... a kamerzysta kręcił dalej (krew w filmie jest prawdziwa!);
KLATA: przemieszczony mostek po upadku z "dyndającego" łańcucha w On Armour of God II: Operation Condor;
KRĘGOSŁUP: wielokrotnie raniony; Podczas Police Story Jacek został prawie na stałe sparaliżowany gdy obił sobie siódmy i ósmy krąg...
MIEDNICA: przestawiona w tej samej scenie;
NOGI: przygniecione i połamane w Crime Story między dwoma samochodami;
KOLANO: jedno z najgorszych uszkodzeń w City Hunter, podczas pościgu skateboardowego...
STOPY:złamana kostka przy skoku na poduszkowiec w Rumble in the Bronx; tak jak napisałem wcześniej lekarz kazał mu WOGÓLE nie używać nóg, a on założył skarpetę na gips i pomalował jako trempek i dokończył kręcenie filmu!

Informacje te wziełem od niejakiego "gumslee" ze strony www.tornadoszczecin.republika. pl Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones