Jackie ChanI

Kong-sang Chan

8,2
22 087 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jackie Chan

http://www.martialartsmoviejunkie.com/2013/01/15/police-story-2013-begins-filmin g/

Ten film trzeba dodać do filmografii Jackie'ego.

użytkownik usunięty
karoman4

świetnie. ;)

Tym razem Inspektor Chan ma być trochę spokojniejszy, niż w poprzednich częściach - wiadomo latek przybyło. Czuję, że to się uda.

użytkownik usunięty
karoman4

Dobrze, liczę na więcej spokojniejszych ról. ;)

Ale wiesz, że cicha woda brzegi rwie? Tam, gdzie pojawia się bohater grany przez Chana, nigdy nie jest do końca spokojnie. ;-)

użytkownik usunięty
karoman4

Widzę że Chan się rozkręca: Zbroja Boga 3, EX 3, Godziny Szczytu 4, kolejna Policyjna Opowieść. Zapowiada się dobrze, bo ostatni okres z filmami miał przeciętny.

Ale przed premierą Zbroi Boga 3, w jakimś programie zarzekał się, że kończy z kinem akcji i zajmie się czymś lżejszym. Jak widać nie można rzucić z dnia na dzień to, co robiło się przez ponad 30-lat. Ma to we krwi i nieważne, co powie - podświadomość i tak postawi na swoje.
Tak w ogóle, to on ze światem filmu jest związany od ponad 50 lat (pół wieku).

użytkownik usunięty
karoman4

Słyszałem o tym nawet w mediach chyba gadali, że kończy z kinem akcji. Potem zaś się okazało, że raczej kończy z niebezpiecznymi kaskaderskimi popisami gdzieś tak przeczytałem. Nie wiem jak będzie, ale 50 lat to faktycznie sporo i stracił sporo zdrowia na takich popisach więc możliwe iż trochę ograniczy. Sam też mówił o chęci zostania "azjatyckim De Niro" czyli pewnie zacznie częściej w "normalnych filmach" grać. Jak na razie chyba się na to nie zanosi.

Od 50 lat ogólnie, że filmach gra. Miał 8 lat, jak zagrał w pierwszym filmie. Ale z popisami kaskaderskimi itp, to od ponad 30 lat. No ale tak, czy siak - kawał czasu. Całe życie na to poświęcił, przez całe życie pracował na sukces. Tym bardziej należy mu się udział w Ex3, bo jest prawdziwym niezniszczalnym. ;-)

użytkownik usunięty
karoman4

Fakt przecież ma 58 coś mi się powaliło.

Za dużo myślisz o Seagalu. ;-p

karoman4

Swietnie oby wiedcej takich produkcji;)

Jackie82

Zbroja Boga 3 już jest, Police Story w produkcji. Teraz czekać na wieści, na temat Godzin szczytu 4.

karoman4

I Pijanego Mistrza którego zapowiadał w Cannes, ale coś o tym cicho

xallax

Tu, w jego filmografii był podany tytuł Drunken Master (jeśli się nie mylę, to przy 2010 roku), ale teraz patrzę, że znikł.

karoman4

Tak sam dodałem - i sam skasowałem ;)

xallax

To jednak były pogłoski na ten temat tak? Jak widać nie potwierdziło się albo po prostu zrezygnowali z tego projektu, bądź przesunęli na później, chociaż w tą opcję powątpiewam.

karoman4

Tutaj jest trochę informacji:

http://www.kungfucinema.com/forums/showthread.php?t=10969
http://www.fareastfilms.com/newsPage/Jackie-Chan-Doing-A-New-Drunken-Master-2070 .htm

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones