Jackie ChanI

Kong-sang Chan

8,2
22 068 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jackie Chan

NAJLEPSZE AMERYKAŃSKIE FILMY Z JACKIE CHANEM. Zaproponujcie jakieś.

użytkownik usunięty
magdallenka1

Trylogia Godziny Szczytu
Kowboj z Szanghaju
Rycerze z Szanghaju

magdallenka1

Już miałem napisać że może Kim Jestem? ale sprawdziłem też Hong-Kong. Jak miałbym wymienić wszystkie filmy nieudane to były by to właśnie wszystkie filmy amerykańskie. Chyba że jakiś przeoczyłem...
Wprawdzie godne większej uwagi są Godziny Szczytu, ale tylko 1.

GodAs

To znaczy nie oglądałam wszystkich chińskich filmów z Jackie Chanem, ale to co oglądałam to były raczej filmami z mniejszą ilością akcji niż te amerykańskie, które widziałam. Ale zobaczę to Kim Jestem bo jeszcze nie oglądałam :) Dziękuję!

magdallenka1

Ja bardziej jestem fanem klasycznego Jackie Chana, czyli tych filmów produkcji chińskiej (a właściwie Hong-Kong) jak np. Pijany Mistrz, z nowszych, i w nowszym stylu wyjątkowo ciekawie wypadł właśnie ten co wymieniłem, ale teraz sprawdziłem jeszcze jeden tego typu: Mr. Nice Guy (Przyjemniaczek) i jest produkcji chińsko-amerykańskiej, (we współpracy z Australią) co zresztą chyba da się zauważyć w realizacji. Polecam ten tytuł jako styl przejściowy Jackiego miedzy chińskim a amerykańskim.

GodAs

Oglądałam Przyjemniaczka! Rzeczywiście bardzo dobra komedia, może nie jakieś arcydzieło, ale uśmiałam się na tym filmie jak nigdy :)

magdallenka1

-Kowboj z Shanghaju
-Rycerze z Shanghaju
-Draka w Bronksie (choć nie jestem pewny czy z Ameryki)

SponsorSQZ

Ten ostatni to też Hongkong (we współpracy z Kanadą), ale bardzo dobry film i faktycznie jest już tak trochę bardziej w stylu amerykańskim. Nawet bym powiedział że łączy dobre cechy kina chińskiego i amerykańskiego.

GodAs

Zgadza się
Poczucie humoru Chińskie
Ale sceny akcji zdecydowanie w amerykańskim stylu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones