Jackie ChanI

Kong-sang Chan

8,2
22 087 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jackie Chan
Siwy280987

to masz problem bo on jest swietny :)

alex1208

wiem że jest dobry ale jakoś nie moge na niego patrzeć Sam nie wiem dlaczego

Siwy280987

Też nie cierpię jego filmów i nie mogę na niego patrzeć .Ma coś w sobię odrzuczającego .

bradock

Hahah dobre.
Tylko, że jak możesz nie cierpieć jego filmów, skoro ich nie oglądasz? Dlaczego więc kłamiesz?
Taki fan kina akcji, a Jackiego nie docenia, jednej z większych legend. Zdaje mi się, że chciałeś specjalnie mnie sprowokować., ale i tak mi to wisi.

A mnie się czepiają, że nie lubię Seagala.

granat5

Oglądałem z nim dwa lub trzy filmy : Jackie Chan :Pierwsze uderzenie ,Godziny szczytu i jeszcze jakiś ale nie pamietam tytułu wiec nie zazuczaj mi że kłamię ! Widziałem go w akcji i mi się nie spodobał .Nie każdego trzeba lubić .Po prostu wyraziłem swój pogląd na temat jednego aktora i mam do tego prawo ,nawet jeśli jest on negatywny .Tyle w tej sprawie .

bradock

Czyli tak naprawdę nic nie widziałeś. Gość ma ponad 100 filmów na koncie. To tak jakbyś obejrzał tylko, dwa nowe słabe filmy z Seagalem i powiedział, że jest odrzucający i ma fatalne filmy. :)

No właśnie ja mam prawo krytykować Seagala, a was to oburza strasznie.

Masz prawo wyrażać pogląd, choć wiem, że zrobiłeś to specjalnie.

granat5

Tylko że te filmy Jackie nie były słabe ,to były jedne z jego najlepszych amerykańskich Ale spoko ,nie denerwuj się tak .Po prostu zobaczyłem ten temat i tak samo pomyślałem co autor i dałem krótki wpis .Przecież wy non stop atakujecie Seagala i ja nic nie mówię .Ale ok ,niebedę już krytykował Jackie ,być może masz racje za mało o nim wiem .

użytkownik usunięty
bradock

Tylko, że moja krytyka Seagala jest uzasadniona, bo widziałem sporo jego filmów. A ty Chana ledwie dwie jak się okazuje.
I nie denerwuje się, tylko śmieje z tego.

Masz oczywiście prawo go krytykować.

Ale widziałem jego filmy i nie podoba mi się jego styl .Tak samo jak innym ma prawo się nie podobać nowy styl Bonda zapoczątkowany przez Craigą .

Siwy280987

nie lubisz patrzeć na lepszych? Dużo osób tak ma.

To się nazywa po cześci - Zazdrość.

lolo126

Na to wychodzi że masz podobnie

Siwy280987

niby czemu? Ja go lubie , i w filmach się go fajnie ogląda, więc ty masz podbnie kłamczuchu.

lolo126

No dobra niech ci będzie ;)

Siwy280987

Ja tak samo mam nie wiem jakoś mnie drażni jedyny film który z nim lubię to Godziny szczytu .

Siwy280987

Ja odczuwam z kolei irracjonalną antypatię do Alaina Delona. Dodam, że uwielbiam francuskie kino i imię Alan. Ale ten francuski Alan jakoś nie podszedł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones