Jackie ChanI

Kong-sang Chan

8,2
22 087 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jackie Chan

W sklepie widziałem dziś film "Nasza niania jest agentem"i jako fan Jackiego myślę o
zakupie, lecz zgodnie z informacją na pudełku jest tylko opcja z dubbingiem. Czy ktoś ma
ten film i potrafi odpowiedzieć czy jest mimo wszystko wersja z napisami albo chociaż z
lektorem? Czy w ogóle ten film wyszedł w innej wersji niż zdubbingowanej na polski rynek?

Wujek_Bill

W dvd powinien być zarówno dubbing polski jak i wersja oryginalna z polskimi napisami, powinno być napisane na opakowaniu :) W każdym razie, na pewno takowa wersja jest na allegro, więc sądzę, że w sklepie również. Np. http://allegro.pl/listing.php/search?string=nasza+niania+jest+agentem&category=0

Mme_Malice

Dzięki za odpowiedź. :)
Faktycznie na allegro jest info o napisach ( w większości, bo niekiedy jest opisane, że tylko dubbing).
Pozdrawiam :-)

Wujek_Bill

Kupiłem i niestety tylko dubbing.

Wujek_Bill

ale beznadzieja, żeby nie dało się kupić filmu bez tego durnego dubbingu, sprzedawca też bardzo kompetentny pisze jedno, sprzedaje co innego (chyba sam nie do końca wie co). W takim razie przypuszczam, iż bez dubbing można ów film pozyskać jedynie w inny (niekoniecznie legalny) sposób, ewentualnie zamówić z zagranicy (ale to znowu bez polskich napisów).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones