Jackie ChanI

Kong-sang Chan

8,2
22 066 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jackie Chan

pewnie dlatego że za bardzo parodiuje kino akcji, ale jego występ może mieć też swoje plusy, bo
może być więcej walki wręcz czego brakowało w poprzedniej części.

On nie parodiuje kina akcji tylko po prostu zmniejsza w nich brutalność, rozlew krwi. Kino akcji w takiej formie jest również ciekawe, zwłaszcza jeżeli jest okraszone ciekawymi sekwencjami walk i popisów kaskaderskich.

użytkownik usunięty
karoman4

wiem o co ci chodzi, ja to nazywam po swojemu.

W tych jego filmach musi coś być, skoro robi je od 30 lat. Jackie, to bardzo charyzmatyczna osoba, to na pewno ma duży wpływ na oglądalność.

karoman4

Zgadzam się . To jest Aktor Reżyser Kaskader Mistrz Sztuk Walk.

Nacia1

Zapomniałaś dopisać: Piosenkarz i Filantrop. ;-)

użytkownik usunięty
karoman4

Odróżnia się od innych co jest plusem.

Ponadto, gdyby te jego filmy nie cieszyły się zainteresowaniem, to Jackie już dawno przepadłby w tym biznesie.

Humor w filmie akcji to ważna rzecz :)

użytkownik usunięty

parodiuje kino akcji? To co mam dopiero powiedzieć o obecnych filmach Seagala. :)

użytkownik usunięty

jak kto woli ;)

użytkownik usunięty

Jeśli chcesz parodie kina akcji to zobacz Adrenaliny. Filmy Chana to komedie akcji nie parodie, zresztą nie tylko ma również poważniejsze role.

użytkownik usunięty

adrenaliny widziałem, jedynka całkiem niezła, dwójka to już dno i wodorosty i tak szkoda stathama do takich ról.

A ''Draka w Bronksie'', czy ten film nie miał przyznanej R-ki?

użytkownik usunięty
karoman4

Miał.

Kici, kici miał? ;-P

użytkownik usunięty
karoman4

Tak. ;)

Przecież jeszcze nie jest pewne czy zagra w 3 cześci ? Jest tylko w kręgu zainteresowań producentów i Sylwka co wcale niczego nie przesądza .Danny Trejo też miał grać pierwotnie w Niezniszczalnych 1 ale nic z tego nie wyszło .Co do jego ewentualnego wystepu w tym filmie to zobaczymy jak wypadnie ,wszystko żależy od cheografi walk ,koncepcji filmu i pomysłu scenariusza .

Gościu on nie parodiuje kina akcji . Jak się nie znasz to nie pisz ok ? Że jest dobrze wysportowany i się tak trzyma to co źle . Zazdrościsz mu i tyle -.-

Nacia1

Popieram w 100% :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones