Moon Lee

Li Choi-Fung

7,8
127 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Moon Lee

Jeżeli jesteście w posiadaniu jakich kolwiek filmów z aktorką był bym wdzięczny o informacje i chętnie zapłace za przegranie i koszt wysyłki . Posiadam juz Żelazne Anioły 1 i 2 . Całej reszty nie mam :( . Mam nadzieję ze to tylko kwestia czasu . Pozdrawiam i dziekuje przynajmniej za przeczytanie .

użytkownik usunięty
seatle

zostaw maila u mnie na blogu...pomogę.

bdw nie możesz sciągnąc tych filmów po prostu?dam namiary...

ja też przyłączam sie do prośby o namiary z filmami tej aktorki. 'Żelazne anioly' oglądałem w dziecinstwie ze sto razy ;)

pstryk

http://www.filmweb.pl/film/%C5%BBelazne+Anio%C5%82y-1987-110988/discussion/Podob ne+filmy+czyli+B%C5%82%C4%99kitne+Anio%C5%82y+%28Ultra+Forces%29%C2%A0,1903164

I ja i ja, najlepszy film mojego dzieciństwa ale teraz tego nigdzie nie ma :/

Liquid_Snake_2

http://www.filmweb.pl/film/%C5%BBelazne+Anio%C5%82y-1987-110988/discussion/Podob ne+filmy+czyli+B%C5%82%C4%99kitne+Anio%C5%82y+%28Ultra+Forces%29%C2%A0,1903164

seatle

Ja mam wszystkie filmy z Moon z lektorem,ale ja nie wymieniam,kolekcjonuje prywatnie,tak dla siebie,zdyt duzo pieniedzy wlozylem w to,aby zgodzic sie na wymiany,w sumie to nawet nie oplacalo sie,bo tyle czasu to poswiecilem na to to tez zgroza

kozako22

Masz w posiadaniu to?:http://www.filmweb.pl/film/Miao+tan+shuang+jiao-1992-157077 Wiesz może gdzie można go znaleźć w dobrej jakości albo chociaż napisy eng żeby były

Damar3478

Mam to w dobrej jakości z lektorem i to profesionalnym(jak wszystko,co chcialem),nie wiem nic o wersjach innych niż lektorowe,bo jestem wrogiem takich,akceptuje tylko lektora(można nawet mieć ten sam film z trzema różnymi lektorami),a bajki z dubbingiem,o napisach też nic nie wiem,ponieważ też jestem ich wrogiem

kozako22

Ok, rozumiem. A podzieliłbyś się ze mną tym filmem? Dodałbyś mnie do znajomych, to wtedy na privie byśmy się zgadali. Baaardzo Cię proszę, tylko ten film. Nigdzie go nie ma w dobrej jakości, nie wspomnę już o lektorze. Proszę, pomóż :)

Damar3478

Nie daje,bo ja włożyłem dużo pieniedzy w każdy film,nie żebraj bo tego nie lubie,trzeba zapracować na wszystko,a nie psim swędem wyżebrać, lepsze jest gg lub na privy pisać

kozako22

Ojej przepraszam, że uraziłem twoje ego. Przepraszam, że w ogóle zapytałem...

Damar3478

Nie uraził nikt,po proastu w życiu nie ma nic za darmo,ja nie dostałem nic gratis,tylko na wszystko zapracowalem,dlatego trzeba liczyc sie,że nie ma nic w życiu ''na żebry'',wolałbym wcale nic nie mieć,niż wyprosić od kogoś,chcę coś to płace

kozako22

Zauważ, że nie każdy myśli taj jak Ty. Nic by Ci się nie stało, jakbyś mi wysłał ten film. Ale jak nie, to nie. Trudno :(

Damar3478

Stałoby sie,bo to tk jak byś poszedł do sklepu i powiedzial,ze nic by sie nie stalo,jak by dali ci telewizor plazmowy,bo ja wlozylem dużo pieneidzy w każdy swoj film,naucz sie,ze nie ma nic darmo,a każdy kto ma honor i komu zależy na czyms to zaplaci za to,zamiast żebrać po cwaniacku,także pomysl o tym i jak bardzo Ci zależy

kozako22

Człowieku, ja nie jestem dzieckiem i wiem, że nie ma nic za darmo. Jak już wiesz zależy mi na tym filmie, mam swój honor i kupiłbym to nawet...tylko DO CHOLERY nawet nie mam tego jak kupić. (Nie uśmiecha mi się kupować na jakiś amerykańskich ebayach i płacić za przesyłkę drugie tyle) Dlatego chciałbym ściągnąć, ale nawet tego nie można, bo nigdzie go nie ma. Gdzie ty go w ogóle kupiłeś? I nie wierzę, że masz go z polskim lektorem.

Damar3478

To nie wierz,ja nie kupilem tego oficjalnie,nie moge tu podać w jaki sposob zaaltwialem filmy z Moon Lee,ktore nie sa dostepne,napisz na priv,tam powiem lub podaj gg

kozako22

Nie zawracaj sobie głowy

Damar3478

Przecież to jakiś dzieciak, obecnie maks 12 lat, po pisowni wnioskuję, że nie wszystkie klepki ma na miejscu, 460 komentarzy i zero ocenionych filmów, typowy chojrak w sieci, a Moon Lee widział chyba tylko w mokrych snach :-)

alex_gawlas

Niektóre filmy z nią są tylko wersjach na vhs, w słabej jakości, a on pisze, że ma z lektorem. Jak z ruskim to uwierzę ;)

Damar3478

Ja miałem pierwszą część, oryginał z lektorem, kupiłem za grosze na jakimś targowisku ale, że były to czasy gdzie pożyczało się wszystkim i od wszystkich kumpli to gdzieś się zapodziała, całe szczęście, że po tylu latach film wciąż doskonale pamiętam.

alex_gawlas

Rozumiem, ja Anioły obejrzałem już z kilka razy, ale nawet gdybym je obejrzał raz to i tak bym pamiętał. Masz jakieś ulubione filmy z Moon Lee? Ja najbardziej lubię Żelazne Anioły 2, Kickboxer Tears i Killer Angels.

Damar3478

Zbyt dużo takich filmów w tamtym czasie widziałem żeby mieć jakiś ulubiony, niedaleko szkoły była wypożyczalnia więc oglądałem wszystko jak leci, czasem tylko raz, a czasem po kilkanaście razy jak film mi wybitnie przypasował choćby wspomniane Żelazne Anioły ale też masę filmów z Van Damme, Bolo Yeung, Cynthia Rothrock czy Bruce Lee. Jakbym miał wymienić jeden który oglądam zawsze gdy tylko leci w tv to jest to Oddział Delta z Norrisem.

alex_gawlas

z tamtych czasów to jeszcze wiele świetnych fimów było z Michelle Yeoh, Richard Norton a także Gary Daniels

Damar3478

mam z polskim lektorem ten:

https://www.filmweb.pl/film/P%C5%82atny+morderca-1989-31828

jakbyś miał coś podobnego to pisz na priv

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones