Yûsaku Matsuda

7,3
234 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Yûsaku Matsuda

Rewelacyjna rola bezwzględnego Sato... aż ciarki przechodzą na jego widok. Młody był, mógł jeszcze dobrze pożyć i zagrać w wielu filmach...

Bruce_Lee

Dokładnie. Bardzo go szkoda. W "Czarnym deszczu" naprawdę hipnotyzował. Było czuć nad nim odium śmierci. Wydawało mi się, że to charyzma i kunszt aktora ale może był to już wpływ choroby.

Carlin

Na samą myśl o granej przez niego postaci emanowało złem. Aż ciarki przechodzą po plecach.

Bruce_Lee

Wiecie jak odszedł ?

perun_6

"Zmarł na raka pęcherza w Tokio (Japonia)."

zaraz powyżej tego komentarza :)

Bruce_Lee

Faktycznie.

Niespodziewałem się, że śmierć aktora to ciekawostka. Prędzej, że lubił jeździć na rowerze lub miał kolekcję motyli.

perun_6

przy wszystkich zmarłych piszą w ciekawostkach przyczynę śmierci... może i jest to ciekawostką na co umarł?

Bruce_Lee

W sumie to ja tez z ciekawości zapytałem się o przyczynę śmierci ;)

Jakkolwiek by tego nie ujmować dziwna jest to ciekawostka, biorąc pod uwagę normalne ciekawostki które się tam z reguły znajdują.

perun_6

Rozważając nad etyką tego rozwiązania, na pewno jest to wygodniejsze niż brak przyczyny śmierci bądź grzebania po biografii (której w przypadku wielu ludzi filmu nie ma a ciekawostki są). Zatem zaakceptujmy to :)

Bruce_Lee

Nie mamy innego wyjścia :)

Bruce_Lee

mega rola

Bruce_Lee

Właśnie oceniałem film po wczorajszym seansie.Chciałem zobaczyć jego filmografie,a tu taki zonk... Rola Kogi Sato REWELACYJNA !!!

inMate1818

Ciekawy jest fakt, że rak pęcherza został u niego zdiagnozowany przed rozpoczęciem zdjęć do "Czarnego deszczu". Ponoć odmówił poddania się leczeniu ze względu na udział w filmie.

Bruce_Lee

Nie mogę uwierzyć, że to była praktycznie jego ostatnia rola. Bardzo przykro...

Bruce_Lee

nic dodac nic ująć , najlepsza rola w tym filmie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones